Serbest Dalış ve Zıpkın Eğitimleri

Serbest Dalış ve Zıpkın Eğitimleri

Serbest Dalış ve Zıpkın Eğitimleri

Denize sıfır 3 katlı Eğitim tesisiyle birlikte 4 eğitim 1 derin dalış şamandırası 2 iskele, konaklama, sınırsız çay ve muhabbetleriyle Türkiye nin dört bir yanından Serbest Dalış ve Zıpkın meraklılarına haftanın 7 günü planlı bir şekilde istediğiniz gün ve saatlerde hizmet veriyoruz.

Sizleri gerçek, kaliteli ve dünya standartlarında hazırlanmış eğitim modelini içeren Serbest Dalış sisteminde eğitmekten mutuluk duyarız. Eğitimlerde önce Serbest Dalış  Eğitimi ile suda rahat olmayı, tehlikelerin farkına varmayı, kendi vücudunuzu tanımayı ve kendinizi nasıl daha ileri taşıyacağınız öğretiliyor sonrasında ise  isteğe bağlı CMAS Zıpkınla Balıkavı Eğitimi ile balık avlamanın hiç zor olmadığı, bilinçli avcılığın temeli öğretilmektedir. 

Haftaiçi ve Haftasonu grupları için önceden randevu almanız gerekmektedir. Çünkü Eğitimler en fazla 2-3 kişi olacak şekilde özel olarak verilmektedir. Genellikle haftaiçi kurslarında birebir eğitim alma şanşınızda vardır. Yani Bir kişi dahi olsa eğitim alma şansınız vardır. 

Tel: 05056652841 

Facebook Grup: ALPARSLAN KULAKAÇ'IN SERBEST DALIŞ VE CMAS ZIPKINLA BALIKAVI ÖĞRENCİLERİ

Youtube Kanalı: NEFESSİZ ADAM

 

Yorum

Bu Makaleye 3 Yorum Yapılmış

 • Raif Raif 2016-08-02
  Merhaba değerli hocam hafta sonları assos ama gitme fırsatım oluyor ailemle inanılmaz merak sardım amatör çapta zipkin avı yapıyorum malesef beceremiyorum sizincir yardımınızı bekliyorum hocam saygılar.
  • admin 2016-08-08
   Hocam eğitimle ilgili randevu almanız yeterli. İletişim: 05056652841
 • Sener Sener 2016-02-08
  Alparslan hoca bir dalış hocası olarak super hocam sizin verdiği niz eğitim sen sonra herşey super oldu 57 saniye nefes 3:40 oldu teknikler super kulakta ağrısı yok bel ağırisi yok 14 kg ağırlık 6 kg teknikler gün geçtikçe daha iyi otuyor sizi daha iyi anlıyorum bir zamanlar ağzın açık dinlerdim yalan yanlış şeyleri kendime güven geldi sayenizde 3.4 metre dalarken 10 12 te 2 palet dipteyim kulak eşitleme super valla guvecek badi bulursam valla herşey super olacak

Son Eklenen Makaleler

 • YAZ KIŞ HER HAFTA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR.

  YAZ KIŞ HER HAFTA E

  Kocaelinde denize sıfır aile sıcaklığıyla ısınan, her daim çayı eksik olmayan

 • PATHOS LEVENTSUB ZIPKIN EKİPMANLARI

  PATHOS LEVENTSUB ZIP

  PATHOS ve İMROZSUB  Zıpkınla Serbest Dalış Ekipmanları LEVENTSUB firması ta

İletişim Formu