Scuba Dalış

Scuba Dalış

Scuba Dalış

İnsanların yapmak istediği 100 şey arasında sualtındaki eşsiz dünya ile tanışmak hep vardır. Bu yüzden hiç ummadığınız bir anda ben neden dalmıyorum diye kendinize sorabilir ve bu zevkten neden faydalanmadınız diye üzülebilirsiniz ama hiç önemli değil. Her yaştan insanın dalmaya engel olabilecek herhangibir sağlık problemi yoksa bu eşsiz dünyayla tanışabilir. 

Eğitim alarak sualtında 3 boyutlu hareket edebilir kuşlar kadar özgür olabilirsiniz. Balıkları sevebilir, besleyebilir, yuvalarından gizli kaçamak bakışlarını seyredebilirsiniz.

Peki eğitim için ne yapmalıyım?

Konusunda uzmanlaşmış, sizin ihtiyaçlarınıza her türlü cevap verebilecek bir eğitmene ihtiyacınız var. Hem sizin boş zamanlarınıza göre plan yapabilecek hem birebir eğitim verecek hem de mutlu bir şekilde dalmanızı sağlayacak biri... İşte tüm aradığınız herşeyi burada bulabilirsiniz. İster hoca ile teori eğitimi yapabilir ister evde cd ve kitap yardımıyla boş zamanlarınızda pek vakit kaybetmeden teoriyi bitirip direk pratik su eğitimlerine başlayabilirsiniz ve bunu yaz - kış farketmeden istediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz. Siz yeterki dalmak isteyin ve hayallerinizi söyleyin biz gerçekleştirelim.

 

Yorum

İlk Yorum Yapan olmak için Tıklayın

Son Eklenen Makaleler

  • YAZ KIŞ HER HAFTA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR.

    YAZ KIŞ HER HAFTA E

    Kocaelinde denize sıfır aile sıcaklığıyla ısınan, her daim çayı eksik olmayan

  • PATHOS LEVENTSUB ZIPKIN EKİPMANLARI

    PATHOS LEVENTSUB ZIP

    PATHOS ve İMROZSUB  Zıpkınla Serbest Dalış Ekipmanları LEVENTSUB firması ta

İletişim Formu